Dlaczego każda „Randka z Córką” jest wyjątkowa?

Podczas naszych warsztatów poznacie kilkadziesiąt gier i zabaw.
Jesteśmy pewni, że część z nich przyda Wam się nie tylko na deszczowe wieczory czy weekendy, lecz zawsze, gdy tylko znajdziecie chwilę wolnego czasu, który będziecie chcieli spędzić wspólnie.

Na każdych warsztatach macie okazję doświadczyć nowych atrakcji, rozwijacie ciekawość świata oraz przede wszystkim zbliżacie się do siebie. Na koniec na pamiątkę cudownego, wspólnie spędzonego czasu otrzymacie jedną z poniższych, wyjątkowych odznak:

  • ARTYSTA - wspólnie tworzycie piękne rzeczy z papieru, masy solnej, balonów i innych materiałów - nieraz Was zaskoczymy :)
  • CHEMIK - robicie doświadczenia z wykorzystaniem wody, oleju, różnych substancji spożywczych, barwników, monet oraz balonów
  • TANCERZ/TANCERKA - nie musicie potrafić tańczyć! Poprzez zabawę poznajecie kroki tańców z różnych stron świata. Taniec wspaniale wpływa na wzmacnianie więzi, wydziela endorfiny oraz poprawia kondycję i koordynację ruchową
  • CUKIERNIK - tworzycie pyszne słodkości, które po upieczeniu możecie nie tylko zjeść, ale również pochwalić nimi się swoim bliskim
  • MUZYK - poznajecie i własnoręcznie wykonujecie różne instrumenty, dzięki którym z pewnością zostaniecie wirtuozami
Chomik muzyk
  • PODRÓŻNIK - poprzez zabawę przeniesiecie się w różne części globu, poznacie ciekawostki z Polski, jak i ze świata za pomocą m.in. map, pocztówek oraz filmów
  • SPORTOWIEC - poznajemy różne gry regionalne oraz zabawy ruchowe. Takie aktywności to połączenie współpracy i rywalizacji, a przede wszystkim dobra zabawa :)

Poza odznakami każdy uczestnik dostaje legitymację, na której po każdych warsztatach otrzymuje jedną pieczątkę. Na piątej „Randce z Córką” czekają na Was wyjątkowe odznaki SUPER TATY I SUPER CÓRKI, certyfikaty oraz niespodzianka. Po kolejnych pięciu otrzymujecie prawdziwe, pamiątkowe medale - jest o co walczyć ;)

Nie marnujcie czasu! Dzieci szybko rosną. Odpowiedni czas, aby zainwestować w ich rozwój oraz zrobić wszystko, by Wasze relacje były piękne, mocne i trwałe JEST WŁAŚNIE TERAZ!

Warto stwarzać swoje własne tradycje i szukać okazji na spędzanie wspólnego czasu ze swoim dzieckiem w wyjątkowy sposób. „Randka z Córką” jest idealną okazją, aby razem się bawić, tańczyć, rozmawiać, tworzyć i lepiej się poznać.

Trzymamy kciuki za Was i wasze wybory!

Powodzenia!

Strona korzysta z ciasteczek. Przeglądając dalej witrynę zgadzasz się na ich przechowywanie na swoim urządzeniu.

Akceptuje